Nikdy neříkej, že něco nejde, nebo přijde někdo,
kdo neví, že to nejde, a udělá to..


JABLOTRON 100
Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadně nastavitelné. A navíc dobře vypadá!
JA-100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.
Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).
Snadné ovládání
Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!
Nadčasový design
Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domem.
Dostupný odkudkoliv
Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.
Skutečné bezpečí
Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!
Montáž bez poškození interiéru
Díky bezdrátovému provedení není nutno jednotlivé prvky spojovat pomocí kabelů.
Mimořádná nabídka
S elektronickým zabezpečením Jablotron získáte profesionální službu CELKOVÁ OCHRANA  na 3 měsíce na zkoušku zcela zdarma.

Pro více informací a bezplatný návrh zabezpečení nás prosím kontaktujte.
Email:alarm@meos.cz
Mobil: 603455987
Telefon: 371725274